مشاهده اخبار

دومين نشست مدیران ارشد شهری و دولتی در منطقه خلاق و نوآور؛ نمايندگان مردم به دیدار شهروندان منطقه9 رفتند


در راستای خدمت رسانی به شهروندان در پهنه غربی پایتخت؛ نمایندگان مجلس شوراي اسلامي، فرماندار تهران و شهردار منطقه9 با شهروندان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، در راستای دیدارهای مردمی در مساجد محلات شهر تهران، مدیران ارشد شهری و دولتی به منظور پی گیری درخواست های شهروندان پهنه غربی پایتخت در قالب مصوبات نشست پیشین که در مسجد فاطمه الزهرا(س) انجام شد، این بار در مسجد حضرت علی اکبر(ع) محله دستغیب منطقه9 به دیدار شهروندان رفتند.
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شهر تهران و مجموعه شهری در منطقه9، بعد از اقامه فریضه مغرب و عشا ضمن دیدار و گفتگو با شهروندان منطقه9 به صورت چهره به چهره با نمازگزاران به منظور حل و فصل مباحث محله ای مطرح شده، ملاقات مردمی را انجام دادند.
شایان ذکر است در ملاقات مردمی منطقه9، مصطفی کواکبیان، علیرضا محجوب، حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی، پروانه مافی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، عیسی فرهادی فرماندار تهران و سید علی مفاخریان شهردار منطقه9 پاسخگوی موارد مطرح شده شهروندان پهنه غربی پایتخت بودند.
همچنین 117نفر از شهروندان با ثبت درخواست خود در قالب فرم های ملاقات مردمی؛ موضوعات شهرسازی، خدمات شهری، ترافیکی، عمرانی، اجتماعی و موارد مرتبط با مسائل مالی، اشتغال و مسکن را مطرح کردند که مقرر شده پی گیری های لازم براساس قوانین انجام شود. 

 

 print
1398/8/18rating
  نظرات