ادامه مطلب

ادامه مطلب

شهردار منطقه9 در بازدید از محله سر آسیاب عنوان کرد: ایجاد رونق اقتصادی در محور زرند با احداث بورس لوازم خانگی


در دور سوم از بازدید های میدانی از محلات ورودی غربی پایتخت، شهردار منطقه9 به همراه مدیران شهری و دبیر شورایاری محله سرآسیاب مهرآباد در جهت خدمت رسانی بهتر و اجرایی شدن پروژه های در دست اقدام از محله هفت منطقه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9،سید علی مفاخریان با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه حجم بیشتری از مصوبات پیشین، عملیاتی و نتیجه بخش بوده و بازدید های مستمر، رسیدگی به مشکلات شهروندان را تسریع می بخشد.
وی با اشاره به اینکه بهترین ایده ها از سوی شهروندانی ایجاد می شود که در حال بهره برداری از پروژه ها هستند، عنوان کرد: با اینکه مدیران و مسئولان در راستای عملیاتی و اجرایی شدن پروژه ها حضور دارند، اما شهروندان به دلیل استفاده مستمر از خدمات، می توانند مجموعه شهری را در ارائه خدمات مطلوب بهتر یاری کنند.
شهردار منطقه9 راه اندازی تحولات اقتصادی در محور زرند را یکی از برنامه های مهم دانست و افزود: با عقب نشینی برخی از فروشگاه ها، گذر نسبتا بزرگی فراهم می شود که می توان برندهای مختلف لوازم خانگی را در این محدوده مستقر کرد و به کسب و کارها در این منطقه رونق داد.
وی همچنین ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن راه آهن تهران- تبریز در ضلع جنوبی محدوده زرند و ارائه طرح تفصیلی، می توان مسیر باغ راهی را ایجاد کرد که اجرایی شدن آن به نفع مردم خواهد بود.
مفاخریان در خاتمه اذعان داشت:با حضور نیروهای پرتلاش و جوان در مجموعه شهری و ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات مورد انتظار شهروندان در محلات منطقه می بایست به سطحی از خدمات رسید که مورد رضایت همه شهروندان باشد.

 

 

 

 

 

 print
1397/9/12rating
  نظرات