ادامه مطلب

ادامه مطلب

معاون شهردار منطقه 9 خبر داد: افزایش 242 درصدی صدور پروانه در نیمه نخست سالجاری/ کاهش 45 درصدی زمان صدور پروانه در همین مدت


معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 9 از افزایش تعداد پروانه های ساختمانی در نیمه نخست سالجاری خبر داد و گفت: تعداد پروانه های صادره در این مدت نسبت به سال گذشته با رشد 242 درصدی همراه شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، مسعود شبابانی در این خصوص اظهار داشت: تعداد پروانه های صادره در نیمه نخست سال 1397 برابر با 293 پروانه بوده و این در حالی است که تعداد کل پروانه های صادره سال گذشته 289 پروانه بود و این آمار رشد 242 درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه پروانه های صادره در 6 ماهه نخست امسال از رشد قابل توجهی برخوردار بود نیز گفت: با توجه به رویکردهایی که از ابتدای امسال دنبال کردیم، مدت زمان صدور پروانه نیز کاهش یافت.

معاون شهردار منطقه 9 ادامه داد: زمان صدور پروانه در نیمه نخست امسال نسبت به سال گذشته با کاهش 32 روزه همراه بوده و بر همین اساس 45 درصد در روند صدور پروانه کاهش زمان داشتیم.

وی ابراز امیدواری کرد: روند رو به رشد صدور پروانه ها ادامه داشته و براساس تعاملی که با دفاتر خدمات الکترونیک برقرار شده، کاهش زمان صدور پروانه و در کنار آن گواهی ها از اهداف ویژه ای است که دنبال می کنیم و تا پایان سال با جدیت پیگیری خواهیم کرد.   

print
1397/8/26rating
  نظرات