ادامه مطلب

ادامه مطلب

برگزاری کارگاههای مهارت خانواده در منطقه 9

کارگاههای تخصصی با موضوعات خانواده، در محلات 8 گانه منطقه 9 از ابتدای آبان ماه برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 9؛ لیلی رحمتی مسئول امور بانوان منطقه  ضمن اعلام این مطلب افزود؛ خانواده اولین پایگاه بسترساز رشد جسمی، روانی و اجتماعی شدن هر فرد در جامعه است و خانواده های که به حقوق و مسئولیت ها بی اعتنا باشند زمینه ساز آسیب های گوناگون اجتماعی، روانی از قبیل خشنونت، اعتیاد،د فرار و رفتارهای ناهنجار بوده و در نتیجه تربیت نسل آینده دچار بحران خواهد شد.

وی گفت: قوام و دوام هر جامعه وابسته به استحکام خانواده هاست و آگهی از دستورات تربیتی اسلام و پایبندی به اخلاق حسنه در محیط خانواده مهم ترین قدم در رسیدن به این اهداف مقدس است.

رحمتی خاطر نشان کرد؛ از این رو اداره امور بانوان منطقه 9 در نظر دارد کارگاههای تخصصی با موضوعات مختلف از جمله مهارت های تحکیم بنیان خانواده، ارتقاء آگاهی در زمینه تربیت فرزندان با توجه به گروه های سنی آنها در هر محله از اول آبان ماه برگزار کند.

وی با اشاره به این مطلب که با توجه به نیازهای ساکنان آن محله موضوعات دسته بندی شده و کارگاه ها متناسب با هر محله برگزار می شود گفت: در حال حاضر با بررسی های کارشناسی و نیاز های هر محله در خصوص موضوعات کارگاه ها بررسی و دسته بندی شده است که در هر محله 30 کارگاه در قالب 15 سرفصل برگزار می شود.

مسئول امور بانوان منطقه 9 اظهار داشت؛ این کارگاه از اول آبان ماه به مدت 2 ماه در هر محله به صورت 30 کارگاه تخصصی با 15 سرفصل توسط اساتید و کارشناسان برجسته جهت ارتقاء آگاهی والدین در تربیت فرزندان برگزار می شود.

وی در پایان یادآور شد؛ شهروندان محلات 8 گانه منطقه 9 می توانند با حضور در سرای محلات خود در این کلاس ها شرکت کنند و حضور برای عموم آزاد است.

print
1397/7/21rating
  نظرات