ادامه مطلب

ادامه مطلب

معاون شهردار منطقه 9 : طرح استقبال از مهر 1397 در حوزه شهرسازی با جدیت دنبال می شودمعاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 9 با اشاره به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و در آستانه سال تحصیلی از تمهیدات ویژه ای تحت عنوان طرح استقبال از مهر خبر داد و گفت: دستورالعمل های این طرح با جدیت دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، مسعود شبابانی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به ضرورت افزايش ايمني معابر و گذرهاي پياده و رفع هرگونه سد معبر و پاكسازي گذرها  و ارتقاء سطح كيفي وضعيت نگهداشت شهر با مشاركت شهروندان در آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین تقارن آن با دهه اول محرم و حضور هیئات مذهبی و تکایا، باید اقدامات ویژه ای انجام دهیم.

وی افزود: در طرح استقبال از مهر 1397، بر مواردی نظیر نحوه و ميزان اشغال معابر، پوشش موقت نما، رعايت ايمني در كارگاه هاي ساختماني، تابلو مشخصات و رنگ بندي حصار كارگاهي و كليشه آسمان آبي ، زمين پاك تاکید ویژه ای شده است.

معاون شهردار منطقه 9 ادامه داد: در این طرح، شهرداری نواحی با با همکاری اکیپ های شهربان بازدید های میدانی را از كارگاه هاي ساختماني محدوده تحت نظر به منظور ساماندهي وضعيت حصار كارگاهي ، زونكن و تابلو مشخصات، لفاف و پوشش و همچنين كنترل اجرا با نقشه هاي مصوب انجام می دهند.

وی گفت: پيگيري و تعيين تكليف گودهاي رها شده و اخطار به مالكين و ذينفعان مبني بر لزوم اجرا و تكميل سازه نگهبان براساس نقشه هاي مصوب نیز از دیگر موضوعات مهم در این طرح است.

شبابانی ضرورت درج و به روزرساني اطلاعات تاوركرين ها در سامانه ناحيه محوري و نيز كنترلهاي لازم در رابطه با گواهي استاندارد دستگاه و اپراتورها و برچيدن تاورهاي غير فعال و رها شده و ضرورت ساماندهي و كنترل ايمني كارگاهها و معابر شامل حفاظ ، داربست و رعايت مبحث 12 مقررات ملي ساختمان را از دیگر موارد در دستور کار اکیپ های شهربان برشمرد.

معاون شهردار منطقه 9 با تاکید بر رضایتمندی شهروندان نیز گفت: همواره بر فراواني و محتواي پيام هاي شهروندي در سامانه هاي 137 و 1888 مرتبط با حوزه شهرسازي و معماري حساسیت ویژه ای داریم و تمامی اقدامات را تا تحقق کامل درخواست شهروندان اجرایی می کنیم.

 
print
1397/6/26rating
  نظرات