ادامه مطلب

ادامه مطلب

اجرای طرح اعمال قانون خودروهای پارک شده در پهلوگاه های ایستگاه اتوبوس


 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه9 از اجرای طرح اعمال قانون خودروهای پارک شده در پهلوگاه های ایستگاه اتوبوس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9،فرزاد فرهادیان با اعلام این خبرگفت:رانندگانی که به حریم ایستگاه های اتوبوس توجه نکرده و خودروهای خود را در پهلوگاه های ایستگاه اتوبوس پارک می کنند اعمال قانون می شوند.
وی افزود: طبق ضوابط فضایی به منظور توقف اتوبوس در ایستگاه های اتوبوس جهت سهولت در سوار و پیاده شدن مسافران در نظر گرفته شده است که بر اساس قانون پارک خودروها در پهلوگاه های ایستگاه اتوبوس تخلف محسوب می شود که با توجه به اهمیت حمل و نقل عمومی و ایمنی شهروندان هنگام استفاده از اتوبوس های شهری با همکاری راهور منطقه رانندگانی که در حریم ایستگاه ها خودرو خود را پارک می کنند اعمال قانون می شوند.
فرهادیان اظهار داشت یکی از اهداف مهم شهرداری تهران ،زیست پذیر کردن شهر برای شهروندان می باشد که این مهم در سایه احترام به قوانین و رعایت حقوق یکدیگر میسر می شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک در پایان خاطر نشان کرد که امیدواریم با ارتقاء فرهنگ احترام به قوانین که مشارکت همه جانبه شهروندان را می طلبد شاهد شهری با امنیت و آرامش بیشتری باشیم

 

 

print
1397/5/15rating
  نظرات