ادامه مطلب

ادامه مطلب

به منظور ایمنی بیشتری شهروندان منطقه9؛ احداث مسیرکندرو به تندرو در بزرگراه فتح


معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه9 از احداث کندرو به تندرو در بزرگراه فتح بعد از پل شیر پاستوریزه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9،فرزاد فرهادیان با اعلام این خبر گفت: عملکرد همزمان ورود و خروج خودروها از باند کندرو در محل دسترسی بزرگراه فتح بعد از پل شیر پاستوریزه در مسیر غرب به شرق ،این نقطه از بزرگراه را به مقطعی پر خطر و حادثه خیز تبدیل کرده بود که با محدود شدن عرض مسیر در انتهای باند کندرو ایجاد یک خروجی با طراحی مناسب به باند تندرو را ضروری می ساخت.
وی افزود: پس از انجام مطالعات و بررسی کارشناسان و تهیه طرح های اصلاح هندسی بر لزوم احداث کندرو به تندرو در بزرگراه فتح بعد از شیر پاستوریزه احساس شد.
فرهادیان تصریح کرد: ایمنی شهروندان هنگام تردد در سطح شهر یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران شهری می باشد که از این رو به منظور کاهش حوادث ترافیکی و ارتقاء سطح ایمنی تردد، احداث کندرو به تندرو در بزرگراه فتح بعد از شیر پاستوریزه در دستور کار این معاونت حمل و نقل منطقه9 قرار گرفت و با اجرای 2000 متر جدول کاری این پروژه به بهره برداری رسید.
معاون حمل و نقل ترافیک منطقه9 در خاتمه خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین دستاوردهای اجرای این پروژه جابه جایی ایستگاه اتوبوس از باند تندرو به باند کندرو بود که ایمنی بیشتری را برای شهروندانی که از حمل ونقل عمومی استفاده می کنند را ایجاد کرده است.

print
1397/5/13rating
  نظرات